Maxikaz

O nas

MAXIKAZ Agencja Ubezpieczeniowa działa jako multiagencja od roku 1999
i współpracuje z wieloma partnerami. Ubezpieczamy w zakresie ubezpieczeń majątkowych , życiowych, finansowych i zdrowotnych.
Od początku swojej działalności postawiliśmy na profesjonalizm w zakresie obsługi klientów oraz posiadanej wiedzy i przekazywaniu jej ubezpieczającym. Na początku współpracowaliśmy z kilkoma Towarzystwami ubezpieczeniowymi , a obecnie z 25 włącznie z directowymi.
Nasi pracownicy posiadają wiedzę merytoryczną i praktyczną, są doświadczonymi doradcami w zakresie obsługi klienta indywidualnego i podmiotów gospodarczych. Swoją wiedzę pogłębiają przez uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach z wieloma ekspertami i, fachowcami w zakresie ubezpieczeń i przepisów prawa.
Nasz kontakt z ubezpieczającymi nie kończy się na zawarciu i wystawieniu polisy . Prowadzimy pełny monitoring w zawiadamianiu ubezpieczonych o terminach rat i kończących się polis, przyjmujemy dokumenty do towarzystw, pomagamy w rozwiązywaniu problemów z jakimi spotykają się ubezpieczeni , przygotowujemy oferty i przedstawiamy je ubezpieczającym.
Chcemy aby każdy klient był właściwie obsłużony i zabezpieczony na czas kiedy tego zabezpieczenia potrzebuje.
To wszystko spowodowało , że obecnie obsługujemy kilkanaście tysięcy klientów i cały czas rozwijamy się zwiększając ich ilość .